Haber

Yazar Sevda Türküsev’in Dadı Tutturan Annelerin Beceriksiz Olduğunu Söylemesi Tepki Çekiyor

İletişimci ve yazar Sevda Türküsev bugün Sayfa 2’nin konuğuydu. Müge Dağstanlı ve Gülşen Yüksel’in sorularını yanıtlayan Türküsev’in ‘dadı’ açıklaması gündem yarattı. Dadı tutan annelerin yetersiz olduğunu söyleyen Sevda Türküsev’in sözleri bazı kesimler tarafından tepkiyle karşılandı.

Küçük çocukları olan ve çalışmak zorunda olan annelerin, çocuklarına bakma konusunda büyüklerinden sıklıkla destek aldıklarını biliyoruz.

Anne, yetişkinlerden destek alamayacağı bir durumla karşı karşıya kalırsa bir sonraki seçeneği değerlendirip bir dadı tutabilir.

İletişimci ve yazar Sevda Türküsev, bugün Müge Dağstanlı ve Gülşen Yüksel’in ev sahipliği yaptığı 2. Sayfa programının konuğu oldu.

Toplumsal konulara da değinen Sevda Türküsev, son zamanlarda giderek popüler hale gelen dadı kiralama konusunda da açıklamalarda bulundu.

Dadı tutmanın “zayıflık ve karmaşıklık” olduğunu belirten Türküsev, çocuğunun dadı tarafından büyütülmesinin zenginlik ve kültür göstergesi olarak gösterilmesine karşı çıktı.

Çocuklarını dadılara emanet eden annelere “Beceriksizsin, o yüzden dadı tutuyorsun” diyen ünlü yazarın açıklamaları gündem oldu.

O anları buradan izleyebilirsiniz

Sevda Türküsev’in sözleri sosyal medyada tartışmalara neden oldu.

Bahislerle ilgili fikirleriniz nelerdir?

Yorumlarınızı bekliyoruz…

ceyhanajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu