Yaşam

Gönül Dağı 79. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak?

gönül dağı 17 Ekim 2020 tarihinde TRT 1’de yayına başlayan aile, dram ve romantik Türk televizyon dizisidir. Gönül Dağı 79. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak?

GÖNÜL DAĞI NE ZAMAN, SAAT KAÇ?

Gönül Dağı her Cumartesi 20:00’de TRT 1’de.

GÖNÜL DAĞI 79. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Gönül Dağı 78.bölüm fragmanının ardından şu an 79.bölüm fragmanı yayınlanmadı. Fragmanı yayınlanınca paylaşacağız.

GÖNÜL DAĞI 78. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Elif, annesinin kasabaya dönmesiyle ikilemde kalır. Geçmişin acılı travmalarını yaşayan Elif, annesinin hikayesini öğrendiğinde onu affedebilecek midir? Amcalarıyla en güzel nişan düzenlemesini yapma konusunda iddialı olan Cemile, Asuman ve Zahide kolları sıvadı. Asuman, müzik okulunda Mahmut Tuncer ile tanışınca onu nişanda sahneye çıkması için ikna eder. Mahmut Tuncer’in Gedelli’ye gelişiyle başta amcasının oğulları olmak üzere herkes hem şaşırır hem de sevinir. Büyük bir iş başardıklarını düşünen Cemile ve Asuman, nişan günü Mahmut Tuncer’in kaçırılmasıyla başları derde girer ve sonunda dayılarının oğullarının yanına gelirler. Mahmut Tuncer’i nişan saatine kadar bulabilecekler mi?

GÖNÜL DAĞI’NIN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Dayılarının oğulları sıcak su ihalesi için çalışırken dava açtıkları Şilililerden kötü bir hamle gelir. Amca oğulları dertlerini herkesten gizler. Amcasının oğulları bu zor durumdan nasıl kurtulacak? Okuldaki çocuklara laboratuvar yapmaya çalışırken Selma Öğretmen’in işi zorlaştı. Selma Öğretmen’in kararlılığından etkilenen ve ona yardım etmeye karar veren kimdir? Rıfat ve Mihriban mutlu evliliklerini sürdürmeye çalışırken Hacer’in gölgesi üzerlerindedir. Hacer’in davranışları Rıfat’ı hangi kararları almaya sevk edecek?

DAĞIN KONUSU NEDİR?

Dizi, yazar Mustafa Çiftçi’nin henüz gün yüzüne çıkmamış ancak Anadolu insanının yaşamını konu alan bozkır öykülerinden uyarlanıyor. Sloganı ise dizinin afişinde “Bozkırda Bir Anadolu Masalı” olarak yer aldı.

Dizi, “Gedelli” adlı bir kasabada yaşayan üç amca ve üç kuzenin hikayesini anlatıyor. Çocukluklarından beri küçük çaplı buluşlar yaparak bir şeyler icat eden, teknolojik aletlerle uğraşan ve onları tamir eden bu üç kuzen, büyüdüklerinde de icatlar yapmaya devam ediyor ve farklı kanat yapısına sahip bir uçak geliştiriyorlar…

GÖNÜL DAĞI PERSONEL

Taner Kaya (Berk Atan): Kasabada her türlü icatları yapan zeki, zeki, bilgili ve hayalperest bir gençtir.

Dilek Akgün Kaya (Gülsim Ali): Taner’in çocukluk aşkı. Jeoloji mühendisidir.

Zahide Kaya Arslan (Ecem Özkaya): Taner’in ablasıdır. Sefer’in karısıdır.

Sefer Arslan (Ferdi Sancar): Kasabanın onurlu, dürüst, iyi kalpli bir ferdidir. Zahide’nin kocasıdır.

Ramazan Kaya (Cihat Süvarioğlu): Taner ve Veysel’in amcasıdır. Komik ve enerjiktir.

Veysel Kaya (Semih Ertürk): Ramazan ve Taner’in amcasıdır. Kolayca biter.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu