Haber

Köpeğe tekme atan zanlı hamile kadını darp etti

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde 6 yaşındaki oğlu ve köpeğiyle pazara giden hamile kadın adeta dehşete kapıldı. Bir şüpheli, “Bu sokak köpeklerini nasıl besliyorsunuz?” diye sordu. Önce köpeğe tekme attı ardından genç bayanı fena halde darp etti. Olaydan sonra düşük yaptığını belirten bayan, “Korkudan dışarı çıkamadım” dedi.

Olay, 17 Temmuz’da Gebze ilçesi Mimar Sinan Mahallesi’ndeki bir pazarın önünde meydana geldi. Cansel Dursun, oğlu ve evcil köpeğiyle alışverişe gittiği pazarın önünde dehşet yaşadı. İddiaya göre, bir esnaf Cansel Dursun’un köpeği hakkında tehdit edici sözler söyledi ve hayvanı tekmeledi. Bu sırada adam dengesini kaybederek yere düştü. Bu duruma sinirlenen şahıs, Cansel Dursun ile tartışarak ayağa kalkıp tekme ve tokatlamaya başladı. Sokak ortasında dayak yiyen kadın, 28 günlük bebeğini düşürdü. Adamın oğlu kadını tekme ve tokatlarken, arbedede Dursun’un 6 yaşındaki oğlu da yaralandı. Olayın ardından yaşananlardan şikayetçi olan genç bayan, adamın ağabeyinden ölüm tehditleri aldığını söyleyerek sokağa çıkamadığını söyledi.

“Bana dayak attı”

Yaşadıklarını anlatan Cansel Dursun, “Ben bir hayvanseverim, evde köpeğim var. Tek hatam kadın olup evcil hayvan sahibi olmak. Olay oğlumu pazara götürürken oldu. hiç bilmem, mahallede dönerci olduğunu sonradan öğrendiğim kişi, ‘Bu sokak köpeklerini nasıl besliyorsunuz?’ dedi. Konuştu ve köpeğime uçan tekme attı ‘Ne yapıyorsun?’ Ben bir şey diyemeden adam yere düştü.Yerden kalkıp beni meydanda dövdü.Beni tehdit edip sokak ortasında dövdü.Oğlumu da düşürdü kolu yarıldı. dedi.

“Aldığım dayak nedeniyle düşük yaptım”

Bu olaydan sonra şikayetçi olduğunu ifade eden Dursun, “Bugünlerde tehditler alıyorum. Beni döven kişinin ağabeyi kapıma kadar geldi ve ‘Biz Hüda Dava Partiliyiz, biz de Hüda Dava Partiliyiz’ diye tehdit etti. öldür seni, keseceğiz seni, kimse parçalarını bulamayacak, şikayet etmeyeceksin.’ 28 günlük hamileydim, dayak yedim” Düşük yaptığım için düşük yaptım. Güvenlik kamerası görüntüsünü silmekle tehdit ettiler ve hala tehdit alıyorum. Oğlum, köpeğim ve benim psikolojimiz bozuldu. Endişeden pazara çıkamıyorum, can güvenliğim yok” dedi.

“Bu adamın kollarını sallayarak ortalıkta dolaşmasını istemiyorum”

Adamın şikayet etmesine rağmen tutuklanmadığını söyleyen Cansel Dursun, “Bu adamın dışarıda kalmasını istemiyorum. Katil bu adam. Benim yerime diğerinin karısı da olabilirdi. Tekmelendim, dövüldüm. Düşük yaptığımı anlayınca kaldırıma oturdum, adamın oğlu gelip beni tekmeledi, yüzüm mosmor oldu, “Bu adamın kollarını sallayarak ortalıkta dolaşmasını istemiyorum. Benim başıma geldi, senin oburunun başına gelmesin. Hanıma şiddete hayır diyorum.”

“O adam benim için bir katil”

Dursun, “Bana bunu yapan adam başka kadınları da öldürebilir” dedi. “En azından hayvanlar sadık, duyguları var ama o adamda hiç duygu yok. Düşük yaptım, o adam benim için bir katil.” – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu