Haber

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları açıklandı

Popüler dijital video oyunu dağıtım platformu ve video oyunu geliştiricisi Epik Oyunlar , kullanıcılarına iki ücretsiz oyun sunuyor. Ücretsiz oyunları 2 Şubat’a kadar kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

EPIC OYUNLAR BU HAFTANIN ÜCRETSİZ OYUNLARI

Kullanıcılarına hikaye anlatımlı tek oyunculu FPS macera oyunu ve iki çok oyunculu hayatta kalma Rogue-lite oyununu ücretsiz olarak sunan Epic Games Store’un ücretsiz oyunları da önümüzdeki hafta açıklandı. Bu haftanın ücretsiz oyunlarını 2 Şubat Perşembe 18:59’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

ADIOS

Adios, zor bir karara bağlı kalmayla ilgili sinematik bir birinci şahıs oyunudur.

Kansas’ta bir domuz yetiştiricisisin. Ekim ayıdır. Soğuk, dondurucu sabahlar norm haline geldi ve kalabalığın cesetlerden kurtulmak için domuzlarını kullanmasından rahatsız olduğunuza karar verdiniz. Eski bir kiralık katil olan arkadaşın, asistanıyla birlikte başka bir cesedi teslim etmeye geldiğinde, onlara artık bu işe karışmak istemediğini söylemek için kalbini gösterirsin.

CEHENNEM BAŞKALARI

Hell is Others, bir iniş kaygısı PVPVE yukarıdan aşağıya nişancı oyunudur. Dairenizin güvenliğinin dışında, Century City’nin kara cehennem manzarası uzanıyor. Gerçeklik ve çılgınlık arasındaki çizgiyi aşan sonsuz bir gece şehri. Kanın para olduğu bir yerde keşfedin, avlayın ve yağmalayın.

EPİK OYUNLAR ÜCRETSİZ ŞEREFSİZ VERİYOR

Epic Games, Dishonored: Death of the Outsider ve City of Gangster’ı önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunları arasında (2-9 Şubat 2023) sunuyor. Bu iki oyunu 2 Şubat saat 19.00’da Epic Games’ten ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu