Haber

Elazığlı Sporcular Türkiye Finallerine Katılmaya Hak Kazandı

Türkiye’nin En Güçlü Atletizm Yarı Final Grup Yarışmasında dereceye giren 7 sporcu, Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

‘Türkiye’nin En Güçlü’ Atletizm Yarı Final Grup Müsabakaları 28 Ekim’de Erzurum’da gerçekleştirildi. Elazığ’dan Erzurum’a giderek şehri temsil eden sporcular 3 birincilik, 4 ikincilik ve 4 üçüncülük elde etti. 10 Kasım 2023’te Ankara’da yapılacak Türkiye finallerine Elazığ’dan 7 sporcu katılacak.

Elazığ Gençliği ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “28 Ekim’de Erzurum’da düzenlenen ‘Türkiye’nin En Güçlü’ Atletizm Yarı Final Grup Yarışı’nda ilimizi temsil eden sporcularımız, 3 birincilik, 4 ikincilik ve 4 üçüncülük elde etti. Ayrıca 28 Ekim’de Erzurum’da düzenlenen ‘Türkiye’nin En Güçlü’ Atletizm Yarı Final Grup Yarışı’na katılan sporcular şehrimize 3 birincilik, 4 ikincilik ve 4 üçüncülük kazandırdı. türkiye finallerine katılacak Sporcularımızı yetiştiren ve büyük emek veren sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ediyor, Türkiye finallerinde başarılar diliyoruz.” – ELAZİG

merkezefendihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu