Yaşam

SOS konseri için geri sayım

İSTANBUL (İGFA) –Güneş’in davetine sessiz kalarak karşılık veren Ati242, Bege, Eno, Elif, Kök$VL, Lvbel C5, Mavi, Reckol, Sansar Salvo, Sefo, Şam, Şanışer & Sokrat ST, Şehinşah ve Tuhan da konserde sahne alacak. Volkswagen Arena 11 Mart akşamı gerçekleşecek. Gecenin moderatörlüğünü Heja yapacak.

Etkinlikten elde edilecek tüm bilet gelirlerinin AHPAB Derneği’ne aktarılacağını açıklayan Güneş, “Daha önce duyurduğumuz konserimizi, hepimizi derinden üzen deprem nedeniyle hayır konserine dönüştürdük. Tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Duyarlılıkları için bu hayır gecesinde sahne alacak sanatçı dostlarımızı konserimize tüm dinleyicilerimizi bekliyoruz.”

Apollon Unity tarafından düzenlenen “SOS : #SesimOlsunSesin” yardım konserinin biletleri, klasik bilet satış noktalarının yanı sıra yeni nesil bilet firması Turkish Flava’dan da alınabiliyor. Almanya ve Türkiye merkezli Türkiye’nin ilk NFT müzik platformu Turkish Flava, ‘hayır konseri’ için 5 farklı NFT bağış bileti düzenledi.

Blockchain teknolojisine sahip NFT bağış biletleri, turkishflava.io’dan farklı miktarlarda bağış yapmak isteyen konser ziyaretçileri, 100 TL’den başlayan 50 bin TL’ye kadar NFT bağış bileti paketleri sunuyor. Bilet fiyatı dışında farklı meblağlarda yardım imkanı sunan platform ile müzikseverler konser için bilet alabilecekleri gibi bağışta da bulunabilecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu