Yaşam

Sette Ne Yaptı? Farah Zeynep Abdullah Hakkında Ortaya Çıkan İddia Olay Oldu!

Bir kullanıcı, son dönemde açıklamaları ve keskin diliyle gündeme gelen oyuncu Farah Zeynep Abdullah hakkında şok edici bir iddia ortaya attı. Yıllar önce Harika Yüzyıl dizisinde Prenses Farya karakterini canlandıran oyuncunun, set çalışanlarını soğukta ayakkabısız gezdirdiği iddia edilmişti.

Son zamanların en trend isimlerinden biri olan oyuncu Farah Zeynep Abdullah, hem açıklamalarıyla, hem tartışmalarıyla hem de Bihter filmiyle çok konuşuluyor.

Keskin diliyle tanınan oyuncu doğal olarak kendisine gelen eleştirilere yanıt vermek istemiyor. Bihter filminin galasında giydiği kıyafet sosyal medyada gündem oldu. Abdullah, “İnsanların sanki annelerine lanet etmişim gibi giydiklerimden nefret etmelerini komik buluyorum” dedi. O cevapladı.

Sosyal medyayı etkin kullanan oyuncunun her paylaşımı kural olarak heyecan yaratıyor. Şimdi ise kendisi hakkında ortaya atılan bir iddia herkesi suskun bıraktı.

İzleyenler bilir, Farah Zeynep Abdullah Süper Yüzyıl dizisinde Prenses Farya karakterini kısa süreliğine canlandırmıştır.

Bir kullanıcı, Muhteşem Yüzyıl setinde Abdullah’ın çalışanlara yönelik şok edici davranışını paylaştı.

Kullanıcı, Abdullah’ın çalışanları soğuk taşların üzerinde ayakkabısız yürüttüğünü iddia etti.

Böyle bir iddiaya inanmam söz konusu değil. Bakalım Abdullah buna cevap verecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu