Haber

Sergen Yalçın A Milli Takım’a mı geliyor? A Milli Takım’ın başına Sergen Yalçın mı geçecek?

Sergen Yalçın Yakınlığıyla tanınan ünlü yorumcu Sinan Engin. A Milli Takım’ın başına Sergen Yalçın mı geçecek? soruları inceledi. Başarılı ismi merak edenler Sergen Yalçın Milli Takım’a mı geliyor? A Milli Takım’ın başına Sergen Yalçın mı geçecek? sorularla arandı.

SERGEN YALÇIN MİLLİ TAKIM’A GELİYOR MU?

Sergen Yalçın’a yakınlığıyla tanınan ünlü yorumcu Sinan Engin, deneyimli teknik direktörün A Milli Takım’ın başına geçmek istediğini ve haberler beklediğini söyledi. Son dönemde Yalçın’ın adı da Fenerbahçe’de tahtı sarsılan Jorge Jesus’a bırakıldı.

“MİLLİ TAKIMI BEKLİYORUZ”

Radiol Gol’de açıklamalarda bulunan Sinan Engin, “Sergen Yalçın’ın Fenerbahçe taraftarı olduğunu düşünmüyorum çünkü biraz fazla Beşiktaş taraftarı. Bildiğim kadarıyla Sergen A Milli Takım’ı bekliyordu. uzun zamandır orada. Ben böyle anladım.” terimleri kullandı.

“BUNLAR OLACAK HİÇ SAĞLIKLI ŞEYLER DEĞİL”

Milli takım haberlerini bir süre önce yaptığı açıklamada yalanlayan Yalçın, “Milli Takım’dan herhangi bir teklif almadım. Herhangi bir görüşme yapmadım. Orada teknik direktör var. Gitmek çok sağlıklı değil.” Bunlar var. Yürüyen bir yer. Emeklerine haksızlık etmeyelim.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu