Haber

Meclis’te ‘kalibre’ tartışması: Aydın Ayaydın’ın Beykoz’daki konakları…

CHP Kümelenme Genel Başkan Yardımcısı Ali Bakanlık Başarılır, bugün TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada AK Parti Muğla Belediye Başkanı adayı Aydın Ayaydın’ı eleştirdi.

Bunun üzerine AK Parti Muğla Milletvekili Kadem Mete söz alarak, “Adayımızı yani Aydın Bey’i eleştirme küstahlığı yaptı. Aydın Bey’le konuşmak, Sayın Grup Başkanvekili’nin sınırlarını aşar. Aydın Bey’in adaylığı bozuldu” dedi. onların görüşü.” “Doğru çünkü 31 Mart’ta kale dedikleri yerin Adalet ve Kalkınma Partisi’nin büyükşehir belediyesi olacağını hep birlikte görecekler” diye tepki gösterdi.

‘AYDIN ​​AYDIN’IN BEYKOZ’DAKİ KONAKLARI’

CHP Kümelenme Başkanvekili Başarır, Kadem Mete’ye şöyle yanıt verdi:

“Kalibreden bahsediyorsunuz. Kalibrenin ne olduğunu biliyor musunuz? 40 milyonu Marmaris’teki yazlık saraya, 1000 lirayı da Bodrum’un içme suyu projesine ayırıyorsunuz. Akbelen’deki o çiftçinin döktüğü köylülerin gözyaşlarına rağmen yağmalıyor. O doğa.O cennet koyunu Beşli Çete’ye vermek Bir kuruşa para vermek demektir.Bu kalitesizliktir efendim.Çiftçi,emekli ve bu ülkenin gençliği ayıramazken milyarlarca lirayı yazlık sarayınıza ayırmak demektir. yurt bul, ekmek bul. Bu kalitesizliktir. Kaliteyi otellerinle, paranla, Aydın Ayaydın’ın Beykoz’daki konaklarıyla ölçüyorsun. “Ben kendimi emeğiyle, ahlakıyla, şerefiyle, gururuyla ölçüyorum.”

(HABER MERKEZİ)

civrilhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu