Haber

Karabağlar Belediye Başkanı Polis Haftasını Kutladı

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, ziyaret ettiği Emniyet Müdürlüğü çalışanının Polis Haftasını kutladı.

Karabağlar Belediyesi Kibar Hizmet Kompleksi toplantı ve nikah salonunda Polis Teşkilatının 197. kuruluş yılı ve Polis Haftası nedeniyle tören düzenlendi. Törene Cumhurbaşkanı Selvitopu’nun yanı sıra lider yardımcıları da katıldı.

Çalışana özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek konuşmasına başlayan Önder Selvitopu, “Sizler belediyemizin aynasısınız. Her gün sokaktasınız ve şehirde disiplini ve güveni koruyorsunuz. Sorunlarınızı biliyoruz. Sorunlarınızı biliyoruz.” Görevinizi daha iyi yerine getirebilmeniz için kişilik haklarınızda ve yasal düzenlemelerde iyileştirmeler yapılması gerekiyor.”

Önder Selvitopu, Karabağlar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün her türlü alt yapıya ve donanıma sahip bir merkeze daha ihtiyacı olduğunu ve böyle bir tesisi de zamanla hayata geçireceklerini belirterek, “İtfaiye, zabıta gibi birimler için yer konusu çok önemli. Çok genç bir belediyeyiz ve eksikleri tamamlamaya çalışıyoruz.Zabıta binası konusu da gündemimizde olacak ve önümüzdeki dönemde yapacağımız işlerden biri olacak” dedi.

Önder Selvitopu, Karabağlar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü çalışanının ilçede 500 bin kişiye eşit hizmet vermeye çalıştığını belirterek, “Zor bir görevi başarıyla yerine getiriyorsunuz. Hepinize tek tek teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Sizi canı gönülden kutluyorum.” Haftanızda yapacağız” dedi.

Karabağlar Belediyesi Zabıta Müdürü Özkan Gözcü de Lider Selvitopu’ya desteklerinden dolayı teşekkür etti. Törende pasta kesilirken, emekli polisler Bekdemir Parimli, Turgay Yetik, Mustafa Gökçe ve Mehmet Balıkçı’ya plaketleri Lider Selvitopu tarafından takdim edildi.

alpuhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu