Yaşam

A Little Sunshine Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! A Little Sunshine 24. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

NG Medya imzalı Biraz Gün Işığı dün akşam 23. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. ATV ekranlarının sevilen dizisi Seray Kaya, Berk Oktay, Esra Dermancıoğlu ve Tuğçe Açıkgöz bu hafta seyirciden tam not aldı. Bir Küçük Gün Işığı dizisinde Güneş ne ​​olacak ve yeni bölümde neler olacak?

İşte merakla beklenen A Little Daylight 24. bölüm fragmanı ve final bölüm özeti…

ATV ekranlarında 23. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Biraz Gün Işığı dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor. Dizinin senaryosunu Özgür Cihan Heptürk yazıyor.

A Little Sunshine 23. bölümün özeti. ?

Biraz Gün Işığı 23. bölümde: Elif sudan çıkarıldı! Dila ise Karadeniz’in dalgalı sularında aranmaya devam etti.

Gece gündüz arama ekiplerinin başında duran Fırat, Güneş için de endişeleniyordu.

Güneş, Dila için hem endişeliydi hem de yaşadığı şok edici bir travmayla baş etmeye çalışıyordu. Bu yüzden Elif ve Fırat, Güneş’i bir psikoloğa götürdü.

Aramalar bitmişti, Dila ümitsizdi ki Dila bir anda ortaya çıktı! Ayrıca sağlıklı olduğuna ve Güneş’in velayetini almaya kararlı olduğuna dair rapor almıştı.

Elif, güneşi Dila’ya vermemeye kararlıydı. Ancak Dila arkasında güçlü bir destek buldu! Feraye ve Dila’nın işbirliği Elif’i çaresiz bırakacaktır.

Ümran, Feraye’nin annesinin nerede olduğunu öğrendi. Ümran, Feraye’yi köşeye sıkıştırdığını düşünürken, Feraye bir atak daha yaptı.

Dila, Güneş’in üzerine giderek yaşadığı korkunç travmaları tetiklerken, Elif artık Güneş’i ne pahasına olursa olsun kaybetmeyeceğinden emindi…

İşte Little Daylight 24. bölüm fragmanı ?

Biraz Gün Işığı 24. Bölüm Fragmanı | “Kardeşine karşı tanıklık edecek misin?”

habersapanca.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu